Запуск електросталеплавильної печі на Таганрозькій метзаводі запланований на серпень

Міністр промисловості і енергетики Ростовської області Олександр Гребенщиков відвідав ВАТ «ТАГМЕТ», де провів нараду з питання енергопостачання інвестиційного проекту «губернаторської сотні», що реалізується підприємством.
Таганрозький металургійний завод активно веде модернізацію сталеплавильного виробництва і завершує підготовку до введення в експлуатацію електросталеплавильної печі ДСП-150 продуктивністю 950 тисяч тонн стали в рік. Загальна вартість проекту, який включено до переліку «100 губернаторських інвестиційних проектів», – більше 8 млрд рублів. Пуск печі заплановано на серпень поточного року.
На сьогодні завершено обв'язка печі трубопроводами води, газу, кисню, аргону, повітря, вже розпочато випробування цих систем. Монтажні, будівельні та пусконалагоджувальні роботи проводяться відразу на кількох об'єктах.
Один з найважливіших питань реалізації проекту, якому уряд Ростовської області приділяє особливу увагу, – енергопостачання нового об'єкта. На ділянці між Ростовом і Таганрогом триває будівництво повітряної високовольтної лінії, призначеної для електропостачання ДСП-150. Виконання всіх будівельно-монтажних робіт дозволить реалізувати проект, покликаний створити нову, надійну схему електропостачання електросталеплавильної печі та інших заводських об'єктів.
Основна мета проекту будівництва ДСП-150 – заміна мартенівського способу виробництва сталі на електросталеплавильний спосіб, що дозволить розширити сортамент виплавлюваних марок сталей, знизити собівартість, а також збільшити виробничі потужності та обсяги товарної заготовки ВАТ «ТАГМЕТ». Крім того, реалізація проекту сприятиме поліпшенню екологічної обстановки.
Проектом передбачено будівництво дугової сталеплавильної печі річною продуктивністю 950 тисяч тонн, в окремо розташованій будівлі, з півночі мартенівського цеху. В ході реалізації проекту монтується комплекс систем, що забезпечують технологічне функціонування установки, будуються і реконструюються об'єкти технологічного та інженерного забезпечення.
Капітал країни

Comments are closed.