Гендиректором Дніпровського коксохімзаводу призначений Дмитро Ліппі

0 Comments

Генеральним директором ДКХЗ призначений Дмитро Ліппі, який раніше обіймав посаду директора з охорони праці, промислової безпеки, охорони здоров'я та навколишнього середовища операційної дирекції групи & laquo; Метінвест & raquo;

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Д. Ліппі в & laquo; Метінвесті & raquo; працює з 2007 року. За цей час пройшов шлях від спеціаліста відділу стратегічного планування, начальника відділу безперервного вдосконалення металургійного дивізіону до генерального директора збутової компанії & laquo; Метінвест-СМЦ & raquo ;. На цій посаді посилив позиції групи на внутрішньому ринку.

У 2019 Д. Ліппі очолив дирекцію з ремонтів операційної дирекції, в лютому 2021 року стало директором з охорони праці, промислової безпеки, охорони здоров'я та навколишнього середовища дирекції. За його участю на підприємствах & laquo; Метінвесту & raquo; успішно впроваджена система & laquo; Безпечне робоче простір & raquo ;, спрямована на стійке зниження травматизму на робочих місцях, підвищена ефективність сервісної та ремонтної функцій в компанії, збільшилася продуктивність ремонтного персоналу, зросла якість і перелік послуг, що надаються ремонтними підприємствами групи. & nbsp;

Д. Ліппі закінчив Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, має ступінь Master of Business Administration бізнес-школи IMD.

На посаді генерального директора ДКХЗ Дмитро Ліппі очолить роботу щодо забезпечення ефективної діяльності металургійного та коксохімічного напрямків підприємства і його подальшого розвитку , підвищення операційної ефективності і реалізації проектів модернізації. В якості завдань нового керівника також організація впровадження стандартів корпоративної культури і соціальних програм групи.

Євген Дідусь призначений заступником генерального директора ДКХЗ. Олександр Подкоритов, який займав раніше посаду директора металургійного підрозділу ДКХЗ, перейшов в операційну дирекцію & laquo; Метінвесту & raquo; на позицію директора з охорони праці, промислової безпеки, охорони здоров'я та навколишнього середовища.

За матеріалами:UAProm

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *