Китайські провінції знову обмежують виробництво сталі та алюмінію

0 Comments

Уряд китайської провінції Юньнань зобов'язав сталеливарні заводи регіону скорегувати виробничі графіки, забезпечивши при цьому скорочення виробництва рідкої сталі за підсумками 2021 року, пише Reuters з посиланням на відповідний документ.

Комісія з розвитку і реформ Юньнани не коментувала ситуацію.

На Юньнани виробляється близько 2,3% всієї сирої сталі в Китаї. Згідно з документом, частина запланованого у вересні виробництва сталі буде перенесена на останні два місяці року.

Крім того, за даними видання, місцева влада зобов'язали алюмінієві заводи, які використовують в своєму виробництві гідроенергетику, підтримувати середньомісячну вироблення у вересні грудні на рівні серпня або нижче.

Аналогічним чином знизити завантаження зажадали від підприємств цементної промисловості, зокрема, скоротити виробництво у вересні на 80% в порівнянні з серпнем.

станом на серпень , алюмінієві заводи Юньнани вже зупинили майже 1 мільйон тонн річній потужності через перебої в подачі електроенергії, повідомила на початку цього місяця державна дослідницька компанія Antaike. Обмеження почалися в травні, коли провінція постраждала від посухи, яка привела до скорочення вироблення гідроелектроенергії.

В період з вересня по листопад компаніям, які займаються виробництвом добрив, основних хімічних матеріалів, переробкою вугілля і феросплавів з енергоємністю (показник для вимірювання енергоефективності) вище середнього промислового рівня також буде запропоновано скоротити виробництво, мовиться в документі Комісії з розвитку і реформ провінції Юньнань від 11 вересня.

Підприємства Юньнані, споживання енергії на яких в 1-2 рази перевищує середній промисловий рівень, повинні будуть скоротити обсяг виробництва вдвічі, йдеться в документі. Тим виробникам, рівень енергоспоживання яких більш ніж в 2 рази вище середнього, необхідно буде припинити 90% своїх операцій.

За матеріалами:UAProm

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *