Liberty Steel ввела доплату за екологічність

0 Comments

Металургійна компанія Liberty Steel ввела надбавку за екологічність виробництва стали для британських підприємств, щоб компенсувати більш високі витрати на енергію і викиди вуглецю

Liberty – остання з компаній, які вводять надбавки у відповідь на більш високі витрати на електроенергію. ArcelorMittal, British Steel, Celsa і інші вже ввели надбавки в Великобританії/ЄС.

Доплата буде варіюватися в залежності від продукту і маршруту виробництва і складе максимально 120 фунтів стерлінгів за тонну металопродукції.

раніше Liberty Steel заявила, що перезапустить електродугову піч в Ротерхема, вклавши в неї 50 мільйонів фунтів стерлінгів. На заводі розраховують, що разом з доходами від продажів, цих грошей вистачить на виробництво сталі протягом шести місяців.

Liberty Steel має намір якомога швидше досягти рівня виробництва 50 тис. Тонн на місяць на перезапускати печі. У довгостроковій перспективі Liberty планує розширити виробничі потужності Ротерхема до 2 млн тонн на рік за рахунок впровадження нових продуктів.

Джерело: Steelland

За матеріалами:UAProm

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *