В Україні стартував конкурс робітничих професій WorldSkills

0 Comments

У Маріуполі закінчився перший відбірковий день конкурсу робітничих професій WorldSkills Ukraine для молодих фахівців і школярів

Змагання відбудуться за 18 компетенцій, суть завдань – дати можливість учасникам продемонструвати практичні навички у встановлений час.

< p> У рамках конкурсу викладачі закладів профтехосвіти Маріуполя, Запоріжжя та Кривого Рогу зможуть підвищити свою кваліфікацію на підприємствах & laquo; Метінвесту & raquo; і взяти участь в конференціях.

Крім того, учасників регіональних конкурсів з вересня 2021 роки чекають майстер-класи з виконання конкурсних завдань, екскурсії на підприємства та зустрічі з топ-менеджерами групи.

А школярі 8-х та 9-х класів в Маріуполі, Запоріжжя і Кривому Розі в жовтні зможуть взяти участь у профорієнтаційній програмі Steel Craft: спробувати себе в робочій професії.

Гендиректор & laquo; Метінвесту & raquo; Юрій Риженков зазначив, що група послідовно займається реформою технічної освіти в країні, вона за 15 років роботи вклала в сферу освіти 180 млн грн.

& Laquo; Сьогодні Worldskills Ukraine – не просто конкурс професійної майстерності, це ще й чудова можливість для всіх, хто хоче розвиватися в професії, знайти роботу, побудувати кар'єру в кращих компаніях країни. Майбутнє української промисловості – за тими, хто сьогодні тільки робить перші кроки в професії … Саме тому група & laquo; Метінвест & raquo; підтримує багато освітні проекти для молоді … Ми прагнемо якомога раніше виявляти потенціал молодих фахівців і дати їм можливість розвиватися. Саме тому виступає генеральним партнером Worldskills Ukraine & raquo ;, – підкреслив Риженков.

 В Україні стартував конкурс робітничих професій WorldSkills

В Україні стартував конкурс робітничих професій WorldSkills

В Україні стартував конкурс робітничих професій WorldSkills

В Україні стартував конкурс робочих професій WorldSkills

Worldskills Ukraine & ndash; частина міжнародного конкурсу Worldskills International, який називають олімпійськими іграми для студентів і працівників у віці 18-22 роки. В Україні конкурс проводять вже п'ять років поспіль.

Джерело: УНІАН

За матеріалами:UAProm

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *