Держава України заборгувало

0 Comments

Держава України заборгувало гірничо-металургійному комплексу 7 млрд грн (325,5 млн доларів) у вигляді невиплаченого ПДВ, заявляють у Федерації металургів України.
За останніми даними, в цілому по гірничо-металургійному комплексу сума заборгованості держави з ПДВ підійшла до 7 млрд грн, з них майже 6 це безпосередньо металургам, ще мільярд іншим галузям гірничо-металургійного комплексу. Якщо найближчим часом це питання хоч як-то в позитивну сторону не буде вирішено, деякі підприємства можуть бути зупинені, повідомив голова Федерації металургів України Сергій Біленький після зустрічі з керівництвом Мінфіну.
За словами Біленького, це ставить галузь під загрозу припинення діяльності: відсутність оборотних коштів виключає можливість інвестувати в розвиток, розраховуватися з підрядними організаціями, що призведе до занепаду суміжних галузей.
За даними ГФС, борг держави з відшкодування ПДВ підприємствам України на кінець травня склав 12 млрд грн ($558 млн). Найбільша заборгованість перед металургійними підприємствами близько 7 млрд грн.
Найбільше держава повинна Арселорміттал Кривий Ріг (1,4 млрд грн), ММК ім. Ілліча (1,1 млрд грн), Азовсталі (0,86 млрд грн, Запоріжсталі (0,72 млрд грн), Дніпровського металургійного комбінату ім. Дзержинського (0,91 млрд грн).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *