Європейські металурги побоюються закриття потужностей через вимоги щодо викидів

0 Comments

Металургійні підприємства ЄС з високим рівнем викидів вуглекислого газу можуть закритися внаслідок перегляду нормативних документів ЄС, зокрема, Директиви про промислову емісії (Industrial Emissions Directive, IED), заявила Єва Блікст (Eva Blixt), голова робочої групи з питань промислової емісії в європейській металургійної асоціації Eurofer.

Директива IED визначає правила надання операційних дозволів на функціонування промислових підприємств. У нинішній редакції рівень викидів вуглекислого газу не є критерієм для надання або відкликання обмежень, але, за даними Єви Блікст, в новій редакції, проект якої очікується в січні-лютому 2022 р такий стан може з'явитися.

металургійні компанії беруть участь в європейській системі торгівлі дозволами на викиди вуглекислого газу (ETS). Однак в рамках нової директиви їм може бути поставлено завдання протягом чотирьох років скоротити викиди до рівня, зазначених вище Європейською комісією, або закритися.

В липні 2021 р Європейська комісія оприлюднила програму & laquo; Fit for 55 & raquo ;, згідно якої 2030 року викиди вуглекислого газу повинні бути знижені на 55% в порівнянні з 1990 р за оцінками Єви Блікст, для цього європейської промисловості треба буде знизити рівень викидів на 43% в порівнянні з 2005 р Однак це технічно неможливо в рамках сучасних технологічних процесів.

Джерело: Металлоснабжение і збут

За матеріалами:UAProm

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *